Svarbiausi klausimai ir atsakymai - laivavedžių kursai

05 Jan 2018 11:24
Tags laivavedziu-kursai laivavedziu-kursai-kaune laivavedziu-kursai-klaipedoje laivavedziu-kursai-vilniuje

Back to list of posts

Domina laivavedžių ir kursai ir jau kuris laikas manote, jog reikia įgyvendinti dar vieną savo svajonę? Kad sėkmingai judėtumėte svajonės link, būtinai susipažinkite su šiame tekste pateikiamais klausimais ir atsakymais į juos – sužinosite, daug naudingos informacijos.
Kur yra vykdomi laivavedžių kursai?
Laivavedys.lt specializacija yra laivavedžių kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Kaip matyti, pasirinkimų yra nemažai, tad tikrai turėsite galimybę rinktis, tai, kas patogu jūsų atžvilgiu.
Kokios mokymosi formos egzistuoja?
Kaip ir dauguma kitų kursų, šie kursai gali būti vykdomi eksternu, o taip pat galite rinktis ir galimybę mokytis grupėje. Galime tik pastebėti, jog ir vienas, ir kitas mokymosi būdas turi daug puikių privalumų, todėl teks praleisti ne vieną minutę svarstant, kurį iš jų yra verta pasirinkti.
Ar užtenka tik lankyti kursus, jog gautumėte pažymėjimą?
Dar vienas, ne ką mažiau svarbus klausimas yra toks: ar užtenka vien tik lankyti kursus, jog gautumėte pažymėjimą? Deja, vien tik to tikrai neužteks – ta, kad gautumėte pažymėjimą, liudijantį, jo galite valdyti vandens transporto priemonę, turite ne tik lankyti kursus, bet ir sėkmingai išlaikyti egzaminą.
Ką daryti, kad galėtumėte laikyti egzaminą?
Norintys turėti teisę laikyti egzaminą, turi parašyti prašymą ir pateikti nemažai įvairių dokumentų.
Ar galima už kursus atsiskaityti dalimis?
Tokią galimybę suteikia ne visi mokymo centrai.
Ar galima perlaikyti egzaminą?
Na, o ką daryti tuo atveju, jei egzamino nepavyko išlaikyti? Tokiu atveju taip pat yra išeitis. Tai – egzamino perlaikymas.
Ar galima mokytis nuotoliniu būdu?
Deja, tokia paslauga nėra teikiama. Vis dėlto, būtina pridurti, jog mokytis galite savarankiškai.
Kokia yra kursų trukmė?
Kursų trukmė įvairi (priklauso nuo konkretaus pasirinkimo), siekia 2 – 4 savaites.
Ką daryti įsigijus laivą?
Jei jau nusprendėte įgyti laivavedžio teises, tai tuomet, ko gero, sekantis žingsnis bus laivo įsigijimas. Na, o ką daryti įsigijus tokią vandens transporto priemonę? Verta pabrėžti, kad vienas pirmųjų žingsnių, kurį būtinai turėsite atlikti, tai – užregistruoti šią transporto priemonę Lietuvos Respublikos vidaus vandenų registre. Paslaugą teikia ir administruoja teikia Lietuvos saugios laivybos administracija.
Šių klausimų dėka turite galimybę susipažinti su pačia svarbiausia informacija. Belieka tik pridurti, jog vien tik šios informacijos gali nepakakti, todėl atminkite, jog yra ir daug kitų šaltinių (patariamieji straipsniai, mokymo centrų interneto svetainės, specialūs leidiniai, mugės, reklaminė medžiaga).

Taip pat skaitykite:

Pranešimas apie laivavedžių kursus;
Informacija norintiems lankyti laivavedžių kursus;

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License