Pramoninius įrankius privalu prižiūrėti tinkamai

04 Jan 2018 09:40
Tags konvejerio-juosta transporterio-juosta transporterio-juosta-kaina transporterio-juostos transporteriu-juosta transporteriu-juostos

Back to list of posts

Ne paslaptis, kad daugelyje pramonės sričių yra naudojami įvairūs transporteriai. Tai ir laisvo riedėjimo velenėlių transporteriai, kurių ilgį galima reguliuoti ilginant ar trumpinant. Taip pat ir spiraliniai konvejeriai, bei modulinių juostų konvejeriai.

Nors kai kurie transporteriai veikia tik ritinėlių pagalba, daugumą konvejerių jungia viena ir kone pagrindinė sudedamoji dalis, tai guminės juostos. Šių juostų dėka, kiekvieno transporterio savininkas įgyvendina tam tikrus verslo uždavinius. Kalnakasyboje, karjeruose ar gamtinių išteklių kasyboje, išgautas medžiagas gali lengvai transportuoti į bunkerius ar saugyklas dideliais kiekiais. Gamybos sektorius gali būti garantuotas, kad jų produkcija taip pat saugiai pasieks sandėliavimui skirtą vietą nepriklausomai nuo to yra patalpose darbuotojų ar ne. Svarbiausia transporterių duodama nauda yra ta, kad jie gali dirbti be sustojimo visas 24 valandas per parą. Tik kaip jau minėta aukščiau, privalu kaskart ir reguliariai prižiūrėti jų darbinę būklę, kad pažeidimai nesustabdytų darbo procesų, o sustoję darbai neneštų nuostolių.

Transporterio ar konvejerio juostomis prekiauja kone populiariausia ir stipriausia įmonė Lietuvoje - UAB Baltic Belt. Šios įmonės specialistų darbinė patirtis kalba pati už save, todėl ieškantiems aukščiausios kvalifikacijos specialistų ir produktyvių sprendimų, balticbelt.lt - geriausias pasirinkimas.

Nors transporterio juostos pasižymi ilgaamžiškumu, dažna pramonės sektoriaus įmonė daro klaidą, perka kainą. Tai nėra pats geriausias sprendimas ieškantiems geros kokybės. Be to, įsigydami juostas transporteriams pigiau daugelis neįvertina rizikos, kuri gali atsirasti pradėjus naudoti naują juostą. Pasirinkta ir įsigyta pigesnė juosta transporteriui bus prastesnių techninių charakteristikų. Tai reiškia, kad tokios juostos gali neatlaikyti didelių darbinių krūvių. Tokios juostos dažnai yra pažeidžiamos ir ilgai netrunka, kai juosta gali nutrūkti. Todėl įvertindami savo pajėgumus ir darbinę veiklą niekada nepirkite transporterio juostos kainos. Sprendimus priimkite ne asmeniškai, bet pasikonsultuodami su balticbelt.lt specialistai. Jie atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus pasiūlys optimalų variantą ir sprendimus, kad juosta ir kelios tarnautų ilgiau ir be papildomų bei netikėtų nesklandumų.

Jei jau nutiko taip, pastebėjote, kad juosta konvejeriui buvo pažeista ir kelia grėsmę gamybos procesams nelaukite, kol juosta nutrūks. Tai gali atnešti didesnių nuostolių, nei tikėtasi. Pranešę apie juostos pažeidimą balticbelt.lt specialistams sulauksite ir pasiūlymo jos vulkanizavimui. Guminės juostos vulkanizavimas - karštu būdu ir specialių klijų pagalba juostos pažeidimas yra pašalinamas. Tokiu keliu klijuotos juostos dažniausiai pažeidžiamos kitose vietose nei tose, kur buvo atlikti pažeidimo šalinimo darbai. Na, o jeigu juosta nutrūko, tokiu pat keliu įmanoma iš naujo sujungti juostą, jei jos darbinės charakteristikos yra dar tinkamos juostos naudojimui tolimesnių darbų atlikimui.

Balticbelt.lt transporterio juostos pigiau yra visame pasaulyje žinomų gamintojų. Todėl jų darbinių savybių ar ilgaamžiškumo abejoti neverta. priklausomai nuo Jūsų darbinės srities pramonėje, balticbelt.lt specialistai pasiūlys ir individualią garantiją produktui, kurį įsigijote.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License