Kaip parašyti kokybišką SEO tekstą ir kam jie naudojami

26 Apr 2022 07:28
Tags

Back to list of posts

Jokia naujiena SEO specialistams, kad tekstų rašytojų Lietuvoje yra kone kas antras. Vieni rašytojai yra profesionalai, turi savo darbo planą pagal kurį rašo itin kokybiškus tekstus, tačiau yra ir tokių, kurie vos už kelis eurus "sukrato" žodžių mišinį ir jį pavadina SEO tekstu. Nors tokie tekstai kokybe nepasižymi.

Kaip parašyti kokybišką SEO tekstą

Vienas iš pagrindinių kriterijų rašant SEO tekstus yra jo struktūra. Tikėtina, kad tie kurie nepraleido nė vienos lietuvių kalbos pamokos mokykloje yra susipažinęs ir su rašymo ypatumais. Tokiems rašytojams SEO tekstą parašyti yra kur kas lengviau. Todėl svarbu parinkti teksto tematiką atitinkančias raktines frazes, kurias visas surinkti leidžia Google įrankis: www.ads.google.com/intl/lt_lt/home/tools/keyword-planner/. Šio įrankio dėka žinosite apie ką rašyti SEO tekste ir kokią žinutę perteikti panašios informacijos ieškantiems. Taigi, laikantis šių žingsnių galima parašyti itin kokybišką tekstą, kuris turės pasisekimą ne tik Google paieškos sistemoje, bet ir vartotojų, skaitytojų tarpe.

  • Teksto įvadas;
  • Klausimų ir atsakymų dėstymas tekste;
  • Apibendrinimas ir išvados teksto pabaigoje;
  • Kokybiski SEO tekstai.

Kam naudojami SEO tekstai

SEO tekstų paskirtis yra įvairi. Vieni rašytojai tikisi į savo blogą pritraukti kuo daugiau lankytojų ir perduoti jiems sukauptą gyvenimišką ar darbinę patirtį. Kiti gi tikisi iškelti savo verslo svetainę internetinėje paieškos sistemoje ir taip sulaukti daugiau prekių ar paslaugų pirkėjų. Tam, kad SEO tekstas duotų naudos straipsnius naudinga talpinti kataloguose, pavyzdžiui kaip šis. SEO tekstai naudojami informacijos perteikimui vartotojui, kad šis pasiskaitęs užsuktų į komercinę svetainę ir joje užsisakytų paslaugas arba įsigytų prekę, kelias. Akivaizdu, kad SEO tekstų nauda yra svarbi norint padidinti apyvartą ir parduoti daugiau.

SEO straipsnių talpinimas

Talpinant SEO tekstus į įvairius katalogus yra sukuriamos atgalinės nuorodos, kurios stiprina verslo svetainę pagal tam tikras raktines frazes. Taip puslapio kategorija su prekėmis ar paslaugos iškyla paieškos sistemos reitinge į aukštumas, kurios leidžia aplenkti konkurentus ir taip įsitvirtinti SERP paieškoje TOP10 pozicijose.

Taigi, norint svetainę iškelti greičiau yra talpinami SEO tekstai kataloguose su atgalinėmis nuorodomis į keliama tinklapį.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License