Mediniai vaikų žaidimų nameliai - kaip išsirinkti

06 Mar 2021 18:20
Tags mediniai-nameliai-vaikams mediniai-vaiku-nameliai mediniai-vaiku-zaidimu-nameliai vaiku-nameliai

Back to list of posts

Ko gero visi sutiksite, kad namelių populiarumas žaidžiančiųjų tarpe išaugo per metus labai stipriai. Vaikai tiesiog džiaugiasi namelio teikiamais malonumais savo kieme, o tėvai džiaugiasi ta ramia minute, kai gali skirti laiko sau.

Todėl pamačius pas draugus namelį, visi klausia kur pirkti kaip išsirinkti. Taigi pirmiausia papasakosime iš ko pagaminti nameliai, kokių rūšių būna bei ko tikėtis kai namelis jau yra jūsų kieme.

Taigi, mediniai vaiku nameliai gaminami iš kokybiškos Lietuviškos medienos, dažniausiai iš pušies. Pušis – tinkamiausia statybinė mediena, kuri labiausiai tinka vaikų namelio konstrukcijos gamybai. Namelius gaminantys gamintojai pušies lentas impregnuoja pirkėjo pasirinkta spalva, todėl rūpintis dažymu ir terminiu apdorojimu pirkėjui nereikia.

Mediniai nameliai vaikams - didelis gaminių asortimentas. Jie turi skirtingas komplektacijas priklausančias nuo jų kainos. Komplektacija susideda iš: čiuožyklos, kelių sūpynių, smėlio dėžės, virvinių kopetėlių, gaisrininko vamzdžio ir kitų priedų. Kaip matote jų gausa ir įtakoja namelio kaina, nes dažniausiai pats gamintojas priedų negamina ir tenka pirkti iš kitur.

Naudinga pasidomėti:
Didelis medinių namelių pasirinkimas vaikams;

Pristatymas namelių kaip ir surinkimas yra apgalvotas gamintojų. Gamintojai pristato namelį išardyta dalimis kurjeriu į jūsų namų kiemą. Bet jei renkatės surinkimo paslaugą, vyrai atsiveždami namelį jį tuo pačiu surenka jūsų kieme. Tereikia pasiruošti pagrindą nameliui, kelias trinkeles, ar įsigiti metalinius ankerius sukamus į žemė, pastarieji kainuoja brangiau bet yra tvirtesni.

Verta paminėti, kad įsigijus namelį vaikams, galės vaikai ne tik žaisti vieni, bet ir jų tėveliai kartu. Taip bus sukuriamas šeimos laikas, kurio metu jūs galėsite savo mažiesiems padėti pastatyti gražiausią smėlio pilį, ar kartu pasisupti ir pasišnekučiuoti. Kuriamas ryšys su savo vaikais yra labai svarbus, o kuomet jie praleidžia prie telefonų žaidimų daug laiko bendros kalbos ir interesų sunku surasti. O medinis namelis apjungia bendrą veiklą ir bendrų temų atsiranda vis daugiau.

Medinis namelis vaikams puoš jūsų kiemą ir bus kaimynų vaikų traukos centras. Todėl jeigu norite, kad kaimynų vaikai nežaistu pas jus kieme, nepamirškite apsitverti savo kieme, nors ir tvora nėra išeitis, nes ją vaikai perlipa.

Kontaktai pirmam žingsniui:

Klaipėdos g. 8-44, Klaipėda
+370 693 18 529
moc.liamg|epelapoilyzam#moc.liamg|epelapoilyzam

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License