Buitinės technikos remontas. Meistrų pagalba

01 Oct 2019 05:44
Tags buitinės-technikos-remontas remontuoja-buitine-technika-vilniuje saldytuvu-remontas-vilniuje skalbimo-masinu-remontas-vilniuje

Back to list of posts

Buitinės technikos remontas - kone populiariausia paslauga Vilniaus mieste ir už jo ribų. Kadangi sostinė yra didžiausias miestas, jame gyvena daugiausia gyventojų, tad ir buitinės technikos prietaisų yra naudojama kur kas daugiau, nei kituose miestuose. Todėl sugedus prietaisui, būtinas jo gedimo šalinimas ir neretai, tai norisi padaryti skubiai.

Buitinės technikos remontas

Vilniuje, remonto meistrus galima rasti kone kiekviename mikrorajone. Tačiau kokybiškų bei profesionalių paslaugų galima sulaukti vos iš kelių. Ir svarbiausia, kad mažesnė kokybė nenuleidžia kainos. Todėl prieš pasirinkdami sostinėje dirbančius remonto meistrus, pradžioje pasidomėkite jų darbine veikla. Tai leis lengviau apsispręsti bei pasirinkti.

Sugedo stambi technika

Ne kiekvienas gali padėti su sunkia buitine technika, jei ji sugedo ir namuose jos pataisyti nepavyksta. Vilniausmeistrai.eu, buitinės technikos remonto paslaugas teikia jau 24 metai. Tai Smolensko g. 1 įsikūręs remonto centras, kuris turi ką pasiūlyti.

Jei reikalinga skubi pagalba

Susidūrus su situacija, kai Vilniuje yra reikalinga skubi prietaiso remonto pagalba, Vilniausmeistrai.eu siūlo labai patogų laiką iškvietimams. Kadangi prietaisai naktį genda rečiau, profesionalūs specialistai leidžiasi trukdomi nuo ryto 08 valandos iki vakaros net 22. Tai reiškia, kad šiuo laikotarpiu, galima kreiptis skubios buitinio prietaiso remonto pagalbos Vilniuje ir miesto apylinkėse.

Prietaisą išsiveža patys

Gera žinia tiems vilniečiams, kuriems sugedo stambi ir vos pakeliama buitinė technika. Sugedus prietaisui, patiems jo vežti kažkur į remonto dirbtuves nereikia. Tuo pasirūpina Vilniausmeistrai.eu specialistai. Jei prietaiso gedimo nepavyksta pašalinti savininkų namuose, yra pasiūlomas patogus variantas, užpildę paėmimo perdavimo aktą, prietaisą išsiveža meistrai. Ir tai dar ne viskas. Vietoje sugedusio prietaiso, kol vyksta jo remontas, Vilniausmeistrai.eu siūlo pakaitinį ir tai nieko nekainuoja. Todėl sugedęs ir remontuojamas buitinis prietaisas ne visada yra trukdantis ar varginantis.

Garantija atliktiems darbams

Be aukščiau išvardintų patogumų buitinės technikos savininkams yra siūlomos ir garantijos. Garantija yra suteikiama atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms. Terminas prasideda nuo minimalaus 3 mėnesių ir gali siekti net iki metų pakeistai detalei. Todėl Smolensko gatvėje įsikūrusiems meistrams, patikėti sugedusį prietaisą yra daugiau naudinga nei verta.

Įsigijus naują prietaisą

Jei įsigijote naują skalbimo mašiną, dujinę orkaitę, viryklę ar kitą prietaisą, kuriam reikalingas pajungimas prie elektros, vandens ar dujų įvado, tuo pasirūpins Vilniausmeistrai.eu. Juk taisyklingai prijungti prietaisai, kaip taisyklė, tarnauja ženkliai ilgiau.

Buitinės technikos remontas - Vilniausmeistrai.eu

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License