Apskaitos paslaugos taupo lėšas ir laiką

27 Sep 2019 05:57
Tags apskaitos-paslaugos-vilnius buhalterine-apskaita-vilniuje buhalterine-apskaita-vilnius buhalterines-paslaugos-vilniuje buhalterinės-paslaugos-vilniuje

Back to list of posts

Apskaitos paslaugos. Greičiausiai neįsivaizduotume sėkmingo verslo be veiklos finansinės apskaitos. Tai kone pagrindinis veiksmas įmonėje siekiant ne tik tikslios buhalterinės apskaitos, bet ir konkurencingos sėkmės. Todėl renkantis apskaitos modelį, įmonių vadovai arba sutaupo lėšų ir laiko, arba patys įsitraukia į žmoniškųjų resursų išlaidas.

Apskaitos paslaugos

Apskaitos paslaugas teikia įvairios įmonės, nesvarbu kur jos būtų įsikūrusios. Tai ypač populiarėjanti paslauga visoje Lietuvoje, kadangi su buhalteriu yra bendraujama nuotoliniu būdu. Toks bendravimas palengvina įmonių vadovų darbą, kurie gali koncentruotis į tiesiogines pareigas ir nepriekaištingai jas vykdyti. Apskaitos paslaugos yra vykdomos po sutarties pasirašymo tarp įmonių ir paslaugos gavėjui suteikia daug galimybių sutaupyti tiek lėšų, tiek laiko.

Nauda pasirinkus apskaitos įmonę

Tie įmonių vadovai, kurie bendradarbiauja su buhalterinėmis apskaitos įmonėmis naudą galėjo apčiuopti nuo pat pirmo mėnesio. Tai ne tik puiki išeitis optimizuojant verslą, bet ir taupant žmoniškus išteklius. Dar netikite, kad buhalterinės apskaitos paslaugos yra naudingos?

  • Nereikia samdyti darbuotojų apskaitos vykdymui;
  • Nereikia samdyti vyr. buhalterio skyriui, kad kontroliuotų apskaitininkus;
  • Darbo sutartys ir apskaita reikalauja žmoniškų resursų;
  • Nereikia kurti darbo vietos apskaitininkams ir buhalteriams;
  • Nereikalaujama pirkti ir kompiuterinę įrangą bei programų jiems;
  • Neteks apskaityti atostogų, biuletenio dienų ar rūpintis darbuotojų atleidimo dokumentais;
  • Tiksliai žinosite savo prekių kiekį sandėlyje, likučius;
  • Nereikės gaišti laiko ruošiant dokumentus sandėlio likučių apskaitai;
  • Tiksliai žinosite išlaidas, pajamas, apyvartą bei pelną.

Kaip matote, sudaryti bendradarbiavimo sutartį su apskaitos įmone yra kur kas paprasčiau bei naudingiau. Taupomas įmonės vadovo laikas leidžia sutaupyti ir lėšų bei suteikia galimybę jį produktyviai investuoti į įmonės veiklą, jos plėtrą ar konkurencijos stiprinimą.

Lanksčios sąlygos

Pradedančioms įmonėms ar tik įsikūrusioms, Apskaitaman.lt siūlo ir lengvatines sąlygas. Pradžioje, kol įmonės dokumentų nėra daug ir verslas tik įsibėgėja, profesionalūs specialistai siūlo rinktis paslaugą pagal planą. Tarkim, jei įmonė, per mėnesį generuoja vos 10-20 sąskaitų ir įmonė darbuotojų turi vos kelis, kaina gali būti itin patraukli. Ženkliai mažesnė ir leidžianti išlaidauti mažiau, nei nusamdžius buhalterį. Samdytas ir įdarbintas buhalteris iškarto kuria dideles ir pastovias išlaidas. Samdyta apskaitos bendrovė, kainą paslaugoms kelia tik atsižvelgdama į augančių dokumentų kiekį verslo proceso metu.

Nauda visiems

Naudinga žinoti, kad samdytos įmonės paslaugos neturi biuletenių, nereikia apskaityti jų veiklos bei atostogų ar dekretinių. Be to, PVM mokėtojai, paslaugas taip pat gali pirkti iš apskaitos įmonės, kuri taip pat yra PVM mokėtojas. Tai reiškia, kad tai, santykius palengvina dar labiau.

Todėl, jei "draugaujate" su skaičiais ir gebate apskaičiuoti naudą, ieškokite buhalterinės įmonės Apskaitaman.lt ir reikalaukite pateikti pasiūlymą buhalterinei apskaitai.

Visi straipsniai - Wikidot.com

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License