Keraminės ar betoninės čerpės. Kas geriau?

15 Jan 2019 08:09
Tags betoninės-čerpės betoniniu-cerpiu-kaina cerpes čerpės karaminiu-cerpiu-kaina keraminės-čerpės

Back to list of posts

Visa informacija apie skirtingų rūšių čerpes.

Čerpės

Čerpės yra daug privalumų turinti stogo danga, tačiau, kuomet reikia priimti konkretų sprendimą, neretai kyla įvairiausių klausimų. Jų kyla dar ir todėl, kad čerpės yra įvairių rūšių. Taigi, pirkėjui tenka ieškoti klausimų į atsakymą, o kuris pasirinkimas yra geresnis? Ypač populiarios keraminės cerpes arba betoninės. Tačiau, kuris iš šių dviejų pasirinkimų yra vertingesnis pirkėjui? Belieka tik pridurti, kad atsakymą galima sužinoti lyginant šių pasirinkimų privalumus bei trūkumus. Tai ir aptarsime jau netrukus.

Naudinga pasidomėti:

Cerpes - Stogocerpes.lt;

Stogo danga

Kuomet kalbame apie stogo dangą, labai svarbu, kad ji būtų atspari drėgmei, tokiu atveju gerokai sumažėja pelėsio atsiradimo tikimybė namuose, o taip pat išvengiama ir daugybės kitų nepatogumų. Vis dėlto, jei vertintume šias dvi stogo dangas būtent pagal šį kriterijų, matytume, kad ir viena, ir kita yra atsparios drėgmei. Tačiau tai – dar ne viskas, ką turėtų žinoti pirkėjas. Verta paspėti, kad betoninės čerpės yra atsparios drėgmei nepasižymi atsparumu samanoms. Taigi, nereikėtų nustebti, jei ant betono čerpėmis dengto stogos bėgant laikui atsiras samanų. Ne paslaptis, kad tai gali sugadinti estetiškumą. Taigi, jei norite išvengti samanų ant savo namo stogo, pirmenybę turėtumėte teikti iš keramikos pagamintai stogo dangai.

Čerpių kainos

Kaina – dar vienas rodiklis, pagal kurį galima nustatyti vienos ar kitos stogo dangos pranašumą. Taigi, jei vertinsime šias dvi stogo dangas būtent pagal šį rodiklį, turėsime konstatuoti faktą, kad iš betono pagamintos čerpės yra geresnis pasirinkimas, kadangi jos – tiesiog pigesnės. Tačiau ir tai dar ne viskas – jei nuspręstumėte dengti keraminių čerpių stogą, tokiu atveju bus reikalingas ir kraigas, pusinės čerpės, kraštinės, laikikliai. Taigi, stogo dengimo kaina išaugs dar labiau.
Kad geriau suprastume, kuriam iš šių dviejų pasirinkimų reikia teikti pirmenybę, turime įvertinti kuo daugiau rodiklių. Dar vienas yra tarnavimo laikas. belieka tik pridurti, kad šiuo aspektu dvikovą laimi iš keramikos pagamintos čerpės, kadangi jomis dengtas stogas gali tarnauti net ir 100 metų, tuo tarpu - betono čerpėmis dengtas stogas tarnaus vos apie 40 – 50 metų. Kaip matyti, tarnavimo trukmė yra perpus trumpesnė.
Taigi, jau palyginome šias dvi stogo dangas pagal įvairius aspektus. Gautos išvados gali tapti puikiu rodikliu, kuriai iš šių dviejų stogo dangų reikėtų teikti pirmenybę. Vis dėlto, negalima pamiršti, kad išvardinti rodikliai, tikrai nėra vieninteliai – gaminius lyginti svarbu ir pagal kitus rodiklius. Taigi, kitoje šio teksto dalyje – dar daugiau palyginimų.
Geriausios cerpes;
Straipsnių talpinimas internete

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License