Taksi Kaune. Išvyka į užsienį

24 Oct 2018 07:03
Tags kauno-taksi-pigiausias pigiausias-taksi-kaune taxi-kaunas taxi-kaune

Back to list of posts

Jei gyvenate Lietuvoje, konkrečiai Kaune, tai apie mūsų šalies taksi ypatumus, ko gero, žinote labai daug: galite išvardinti pokyčius, kaip taksi paslaugos keičiasi šventiniu laikotarpiu; ką reikia daryti, kad būtų identifikuotas pigiausias taksi Kaune - Optitaxi.lt; kiek laiko teks lauki, kol atvyks taksi ir t.t. Vis dėlto, praktika rodo, kad Optitaxi.lt paslaugų ypatumai užsienyje mūsų šalies gyventojams pažįstami kur kas prasčiau. Taigi, pats metas pasitikrinti, ar tikrai žinote viską, ką vertėtų žinoti apie taksi užsienyje ir ką gali Jums pasiūlyti Optitaxi.lt

Naudinga pasidomėti:

Taksi Vilniuje - Taksinet.lt;

Kuo mažiau ženklų, kad esate turistas
Žinoma, kartais tiesiog to nepavyksta išvengti – odos spalva, akcentas, apranga ir kitos detalės išduoda, kad esate turistas. Tačiau, jei tik turite galimybę, būtina nuslėpkite šį faktą – toks jūsų elgesys tikrai išeis jums į naudą. Viskas todėl, kad kai kuriose šalyse (tai ypač būdinga Afrikoje), taksi vairuotojai yra linkę nesąžiningai elgtis su klientais – vos tik pastebėję, kad klientas yra turistas, nesibodės pritaikyti kitokį įkainį, tokį kuris gerokai padidins įprastą kelionės kainą.
Nepradėkite kelionės, kol nesate tikri, kad vairuotojas žino adresą
Ne paslaptis ir tai, kad dažnai atostogų ar išvykų nuotaiką apkartina nemalonūs įvykiai, kurie nutinka dėl labai paprastos priežasties: pasirodo, kad neretai kelionė taksi yra pradedama neįsitikinus, kad vairuotojas tikrai puikiai žino adresą. Kuri pusė dėlto lieka kaltas – spręsti nesiimsime, tačiau nesunku suprasti, kokios pasekmės laukia: konfliktai, prasta nuotaika ir didesnė nei įprasta, paslaugos kaina. tačiau gera žinia ta, kad išvardintų veiksnių galima išvengti, tereikia nepradėti kelionės, kol nebūsite tikri, kad vairuotojas iš tiesų adresą. Jei komunikuoti sunku, tokiu atveju susidariusią situaciją išspręsti lengvai ir paprastai paduodami lapelį su aiškiai bei tiksliai užrašytu adresu.
Kaip elgtis, jei taksometras neveikia arba vairuotojas atsisako jį įjungti?
Kalbant apie taksi ypatumus užsienio šalyse, svarbu aptarti ir dar vieną situaciją, kuri neretai pasitaiko turistams. Pasirodo, daugelis iš jų susiduria su atvejais, kuomet taksi vairuotoja informuoja apie neveikiančius taksometrus arba tiesiog atsisako juos įjungti. Jei ir jūs patekote į tokią situaciją, atminkite, kad tai dar tikrai nereiškia, jog už taksi paslaugą sumokėsite daugiau. Tačiau, ar taip ir bus, priklausys nuo jūsų pačių: dėmesį verta atkreipti į tai, kad patekę į ką tik apibūdintą situaciją, turėtumėte iš anksto suderėti paslaugos kainą ir nepradėti kelionės iki tol, kol nebus įvardintas konkretus mokestis.

Optitaxi.lt siūlo paslaugas ne tik Kauno mieste, bet ir kitose šalyse. Štai kas rašoma taksi bendrovės išmaniojoje programėlėje ir kokie miestai minimi: Vilnius, Kaunas, Jonava, Varšuva, Gdanskas, Gdynia, Sopotas, Kijevas,Lvovas, Dnepras, Zaporožė, Charkovas, Odesa, Ivano-Frankovskas, Kamenskoje, Krivoj Rog, Rovno, Luckas, Ternopolis, Černovcai, Chmelnickas, Žitomiras, Vinica, Nikolaevas, Chersonas, Sumai.

Jei pigiausias taksi Kaune Jums pasirodys per brangus, ieškokite ir kvieskite.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License