Ar pačiam įmanoma atnaujinti vonią?

30 Mar 2018 05:56
Tags vonios-atnaujinimas vonios-restauravimas vonios-restauravimas-kaina

Back to list of posts

Neretai, daugeliui lietuvių kyla klausimas, kai susiduriama su pasenusia vonia ir noru ją atnaujinti. Daugelis mano, kad tai atlikti galėtų patys, bet dėl per mažai turimos informacijos, susilaikoma. Tokiam tikslui mes ir bandysime informuoti kiekvieną, kuris mano, kad patys sugebės atnaujinti senutėlę savo vonią.

Pradėkime nuo to, kad praktikoje yra pats paprasčiausias ir gal būt lengviausias bei greičiausiais būdas atsinaujinti, tai yra vonios dažymas teptuku arba voleliu. Kaip jau supratote iš įrankių įvairovės, procesas bus paprastas, bet ar kokybiškas. Senukuose, Moki-veži, Perki-statai ar kitose statybinių medžiagų pardavimo vietose galima įsigyti restauracinių ar emalio dažų vonios paviršiaus atnaujinimui. Nieko sudėtingo, galima pagalvoti, paimi teptuką ar volelį, pamirkai jį vonios renovacijos emalyje ir tepi ant seno vonios paviršiaus. Teoriškai, viskas lyg ir gerai, paprasta, o ir kainuoti neturėtų daug, bet ar padengsite paviršių lygiai? Čia iškyla kitas klausimas. Greitas ir patogus bei daug nekainuojantis vonios dažymas emaliu turi ir kitą "medalio" pusę. Tie, kurie jau yra išbandę šį, gali būti, kad dažniausiai žmonių pasirenkantį būdą vonios renovavimui, gali tik patvirtinti. Nors vonios paviršius ir buvo atnaujintas, pašviesėjo ir tapo naujesne, visgi reikia pripažinti, nei teptukas, nei volelis nesukuria aukštos kokybės atnaujinimo.

Nuo šepetėlio, dažnai, byra šeriai, kuriuos tenka nuolat krapštyti ir traukti iš jau padengto emalio sluoksnio ant vonios. Tai ne tik, kad nepatogu, bet ir kuria nelygumus ant emalio paviršiaus. Šepetėliu, ypač sudėtinga padengti vonią tolygiu ir norimu emalio sluoksniu. Vietomis jis būna storesnis, o kai kur, vos vos padengtas, jei per didelės įtampos, kuris nors vonios plotelis yra praleidžiamas, nepastebint jo.

Geresnis pasirinkimas yra volelis, nei šepetėlis dažymui. Bet net ir su patogesniu vonios dažymui pasirinktu įrankiu, aukštos kokybės pasiekti nepavyks. Pradėkime nuo to, kad volelis ir išlenktas vonios paviršius ne visada sutampa savo plokštuma. Todėl dažant voleliu, dažnai, tokiose vietose lieka mažesnis emalio sluoksnis, akimi pastebimi ir skirtingi spalvų tonai, kai ant jau padengto emalio krašto yra uždažomas dar vienas emalio sluoksnis. Ar Jūs tikėjotės tokio rezultato - dryžuota vonia? Greičiausiai, kad ne, todėl iš šis, nors patogesnis įrankis, vis gi neduos tokių rezultatų, kurių tikimasi nuo pat pradžių.

Todėl ieškantiems kokybės yra rekomenduojama susirasti profesionalius darbus siūlančius meistrus.

Siekiantiems aukščiausios kokybės voniai rekomenduojama pasirinkti naujausią technologiją, kuri šiuo metu yra kone populiariausia, tai - Green nano MAX technologija. Tai nano armito ir stiklo keramikos danga voniai, kuri užtikrina itin tvirtą paviršių, baltą ir blizgų paviršių bei mažą susidėvėjimo procentą. Todėl meistrai, tokios dangos garantijai sutinka suteikti neribotą laikotarpį. Green nano MAX vonios atnaujinimas trunka vos kelias valandas, nesukelia dulkių, o naudotis vandens procedūromis vonioje galėsite jau po 24 valandų. Kas gali būti geriau už profesionalius ir šiuolaikiškus sprendimus, jei norima turėti tokia pat naują vonią, kokia ji buvo ankščiau.

Naujausia nano technologija atitinka visus ISO standartus bei reikalavimus. Ir jei tikitės aukščiausios kokybės, ieškokite Green nano MAX dangos.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License